اخبار جذب هیات علمی

اخبار جذب هیات علمی در سال 99 – تمدید مهلت ثبت نام

19_09_1399 0 نظرات

اخبار جذب هیات علمی در سال 99 – تمدید مهلت ثبت نام

خبر 19 آذر 99: تمدید مهلت ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی 

باطلاع علاقمندان به عضویت هیات علمی دانشگاهها می رساند با توجه به تعطیلی کرونایی دو هفته گذشته و احتمال ایجاد اختلال در تهیه مدارک لازم برای ثبت نام، مهلت ثبت نام فراخوان سال 99 تا ساعت ۲۳ روز سه شنبه بیست و پنجم آذرماه تمدید شد. با توجه به تکمیل برخی از ظرفیتها سزاوار است متقاضیانی که تاکنون ثبت نام کرده اند نسبت به ویرایش پرو فایل خود اقدام نمایند. و سایر متقاضیان ثبت نام خود را به آخرین ساعتها موکول نکنند. فراخوان به هیچ وجه تمدید نمی شود.

(منبع: سایت مرکز جذب اعضای هیات علمی)


فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی – 12 آبان 99

در راستای اجرای مصوبه هیأت عالی جذب، برنامه زمـانبندی بیست و چهارمین فـراخـوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پـیمانی و طرح سربازی) دانـشگاه‌ها و مـؤسسات آمـوزش عالی و پژوهشی کـشور مـربوط بـه فـراخـوان شهریور ۹۹ اعلام شد.
مهلت ثبت نام تا 18 آذر 99 تا ساعت ۲۳ روز سه شنبه 25 آذرماه می باشد.
بر این اساس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از تاریخ ۱۵ شهریور ماه تا ۱۷ مهر ماه سال جاری فرصت داشتند نیاز خود برای جذب هیات علمی را اعلام کنند. مرکز نظارت جذب هیات علمی نیز از تاریخ ۱۹ تا ۳۰ مهر ماه درخواست های اعلام نیاز دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و ظرفیت های جذب هیات علمی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد و سهمیه جذب هر دانشگاه را تعیین نمود.
همچنین تطبیق نیاز برای جذب هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با تاییدیه مرکز نظارت جذب از تاریخ ۳ تا ۹ آبان ماه صورت گرفت و در نهایت فراخوان جذب هیات علمی از ۱۰ آبان اعلام شده است و متقاضیان تا ۱۸ آذر فرصت دارند دراین فراخوان ثبت نام کنند.
رئیس اداره آمار و فناوری اطلاعات مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم ضمن این خبر گفت پشتیبانی فراخوان در تمام ساعات شبانه روز بصورت تسک فعال است . پاسخ سوالات کتبی حداکثر ظرف مدت 8 ساعت به اطلاع داوطلبان میرسد، همچنین داوطلبان می توانند اشکالات فنی خود را برای ثبت تقاضا در سامانه از طریق شماره تلفن ۸۲۲۳۴۶۶۶ بین ساعت های اداری هر روز به کمک کارشناس برطرف نمایند. مهندس علی چشمی همچنین افزود: بر اساس جداول پیش بینی شده بررسی های اولیه پرونده متقاضیان جذب هیات علمی و ارسال نتایج این بررسی ها به کمیته های ارزیابی از تاریخ ۲۲ آذر ماه انجام می شود و فرایند بررسی پرونده ها ۲۲ اسفند ماه سال جاری به پایان می رسد.
در نهایت بررسی وضعیت متقاضیان جذب هیات علمی در هیات مرکزی جذب از ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ آغاز می شود و تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال آینده ادامه می یابد در نهایت نتیجه نهایی بررسی های تا اول تیر ماه سال ۱۴۰۰ به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اعلام خواهد شد.
هر داوطلب به محض ثبت نام از حقوق مکتسبه ثبت نام برخوردار است و باید شـرایط سـالم و عـادلانه شـرکتِ وی در رقابت فراهم شود و از هرگونه تضییع حق و تعیین و یا محدود نمودن دایره انتخاب شوندگان، قبل از بررسی علمی و سایر صلاحیت ها خودداری کند. ضمن اینکه هرگونه تضییع حق آحاد داوطلبان و برهم زدن شرایط رقابت عادلانه و مهندسی حائزین شرایط موجب وزر و خسارت در دنیا و آخرت خواهد شد.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید


خبر 11 آبان 99: اطلاعیه زمان شروع ثبت نام جذب اعضای هیات علمی

بدلیل برخی مشکلات اداری و فنی، ثبت نام متقاضیان جذب اعضای هیات علمی از روز یکشنبه، یازدهم آبانماه 99 ساعت 12 آغاز خواهد شد. آدرس ثبت نام متعاقبا از طریق تارنمای مرکز جذب اعلام خواهد شد.

(منبع: سایت مرکز جذب هیات علمی)