استخدام برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی

استخدام آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی | اعلام نتایج آزمون

17_05_1400 0 نظرات

تمامی اخبار و اطلاعیه های “استخدام آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی” به محض انتشار در این صفحه اطلاع رسانی می شوند.

خبر 17 مرداد 1400: اعلام نتایج آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام  نتایج  آزمون داخلی آموزشیاران آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی  داوطلبان گرامی؛ ضمن آرزوی توفیق، به استحضار می‌رساند :
کارنامه داوطلبان ارجمند از عصر روز شنبه ۱۶ مرداد در پروفایل کاربری در سامانه جهاد دانشگاهی بارگزاری می‌شود. داوطلبان گرامی می‌توانند با مراجعه به پروفایل کاربری و در بخش اعلام نتایج، نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایند.
آن دسته از داوطلبان که در بخش نتیجه آزمون عبارت «با توجه به نمره مکتسبه، شما جهت بررسی مدارک به كارگروه بررسی مدارك استان معرفی می گردید» درج گردیده است، موفق به کسب نمره قبولی شده و جهت طی سایر مراحل اداری به وزارت آموزش و پرورش معرفی خواهند شد.
زمان و مکان حضور داوطلبان توسط اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها اعلام خواهد شد.
ضمنا توجه داوطلبان گرامی را به نکات ذیل جلب می نماییم : 
الف : داوطلبانی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به بخش «بازیابی کد رهگیری» در صفحه اول سامانه و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، کد رهگیری خود را از طریق شماره تلفنی همراه که در زمان ثبت نام ارائه نموده‌اند، دریافت نمایند.
ب : از داوطلبان گرامی خواهشمند است از مراجعه حضوری و تماس تلفنی به وزارت آموزش و پرورش و ادارات تابعه استانی، مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، ستاد معاونت آموزش و واحدهای تابعه در سراسر کشور، خودداری نموده و چنانچه نسبت به نمره مکتسبه اعتراض دارند، از طریق پروفایل کاربری خود و در بخش «درخواست‌ها» اعتراض خود را ثبت نمایند.
در پایان تاکید می شود؛ به دلیل شرایط همه‌گیری بیماری کرونا و وضعیت حاد شهر تهران، به هیچ وجه امکان پذیرش حضوری داوطلبان مقدور نبوده و تمام مراجعات حضوری بدون نتیجه خواهد بود.

(منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 29 تیر 1400: دریافت کارت آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

ضمن آرزوی موفقیت مجموعه کانون استخدام ایران برای شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی فعال گردید. زمان برگزاری آزمون 1 مرداد 1400 می باشد. فرم تعهدنامه زیر، پس از پرینت، حتماً باید تکمیل و در هنگام ورود به حوزه برگزاری آزمون، تحویل مسئولین مربوطه گردد.

(منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

فرم تعهد نامه شرکت در آزمون | اطلاعیه باجه رفع نقص | بازیابی کدرهگیری 

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 23 تیر 1400: اطلاعیه زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

اطلاعیه مهم مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص زمان برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392
پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص زمان برگزاری آزمون، به اطلاع می‌رساند با پیگیری‌های صورت گرفته، مجوز برگزاری آزمون از سوی کمیته‌های تخصصی ستاد ملی کرونا در روز چهارشنبه(23 تیرماه) اخذ و وزارت آموزش و پرورش نیز برای برگزاری آزمون در روز جمعه(اول مردادماه) موافقت نموده است.
لذا به استحضار داوطلبان گرامی می‌رساند آزمون صبح روز جمعه اول مردادماه 1400 به صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار  می‌شود.
مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی، یادآور می‌شود کارت ورود به جلسه داوطلبان از روز سه‌شنبه 29 تیرماه 1400 جهت رویت و چاپ بر روی سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار خواهد گرفت.

(منبع: سایت جهاد دانشگاهی)


خبر 22 تیر 1400: تعویق زمان برگزاری آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ علیرغم پیگیری فراوان و مکاتبات صورت گرفته با ستاد ملی کرونا، تا این لحظه مجوز برگزاری آزمون از سوی ستاد مذکور صادر نشده است، بنابراین برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392 در تاریخ 25 تیر ماه منتفی بوده و آزمون در زمان دیگری برگزار خواهد شد.


خبر 10 تیر 1400: اطلاعیه زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

بدینوسیله به اطلاع تمامی داوطلبان آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392می‌رساند ؛ بر اساس هماهنگی بعمل آمده با وزارت آموزش و پرورش ،  آزمون مذکور در روز جمعه ۲۵ تیرماه برگزار می شود.
داوطلبان گرامی می توانند از روز سه‌شنبه 22 تیرماه 1400 با مراجعه به سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
قابل ذکر است، در صورتی که بنا به شرایط اضطرار از جمله وضعیت شیوع بیماری کرونا، ستاد ملی کرونا با برگزاری آزمون مخالفت نماید، امکان تغییر در شرایط برگزاری وجود دارد، در غیر این‌صورت تاریخ مذکور (۲۵ تیرماه) قطعی بوده و هیچ گونه تغییری در آن ایجاد نخواهد شد.

(منبع: سایت جهاد دانشگاهی)


خبر 8 تیر 1400: تعویق زمان برگزاری آزمون آموزشیاران و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392 از روز 18 تیرماه 1400، به زمان دیگری موکول شده است که به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

(منبع: سایت جهاد دانشگاهی)


خبر 22 خرداد 1400: تمدید ثبت نام آزمون آموزشیاران و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392می‌رساند، با توجه به عدم تکمیل پرونده و عدم دریافت اطلاعات برخی از واجدین شرایط و تقاضای داوطلبان، مهلت ثبت‌نام این آزمون تا پایان روز دوشنبه 24 خردادماه 1400 تمدید شده است.

(منبع: سایت جهاددانشگاهی)


خبر 12 خرداد 1400: شروع ثبت نام آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی

به استناد قانون الحاق یك تبصره به بند (2) ماده الحاقی قانون تعیین تكلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش سراسر کشور، مصوب 1399/11/12 و شیوه نامه‌های شماره 160150 مورخ 1398/9/2 ، 40/140 مورخ 1399/9/5 و 5/140 مورخ 1400/2/20 وزارت آموزش و پرورش، آزمون داخلی به منظور تعیین حد نصاب برگزار می‌گردد.
ثبت‌نام این آزمون تا پایان جمعه 21 خردادماه 1400 ادامه خواهد داشت.

> بخش اول: تعاریف

مفاهیم برخی از اصطلاحات بکار رفته در این دفترچه به شرح زیر است:
الف) قانون
قانون الحاق یك تبصره به بند (۲ (ماده الحاقی قانون تعیین تكلیف استخدامی معلمین حق التدر یسی و
آموزشیاران نهضت سوادآموز ی مصوب ۱۲/۱۱/۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی
ب) سازمان:
سازمان ادار ی و استخدامی كشور
ج) وزارت
وزارت آموزش و پرورش
د) دانشگاه
دانشگاه فرهنگیان
هـ) آموزشیار نهضت سوادآموز ی
فردی كه با رعایت ضوابط و مقررات آموزشی و ادار ی با مجوز گز ینش، گواهی آموزش تدر یس بدو خدمت و شناسه تدر یس در نهضت سوادآموزی از سال ۱۳۷۹ تا قبل از سال ۱۳۹۲ با نهضت سوادآموزی همكاری داشته و حقالزحمه خود را از محل اعتبارات دولتی دریافت نموده و همكار ی آنان هم اكنون ادامه دارد.
و) آموزش دهنده مستمر(دونفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی
آموزش دهندگانی كه از سال ۱۳۷۹ تا قبل از سال ۱۳۹۲ به صورت مستقیم با نهضت سوادآموزی همكاری مستمر داشته و در هر دوره حداقل دو نفر سوادآموز را تحت پوشش قرار داده و حق الزحمه خود را از محل اعتبارات دولتی در یافت نموده و همكار ی آنان هم اكنون ادامه دارد. 

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

پرداخت هزینه | ورود به پروفایل | بازیابی کدرهگیری

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 12 خرداد 1400: اطلاعیه آزمون آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

 بدینوسیله به اطلاع واجدین شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392 میرساند ثبت نام این آزمون از عصر چهارشنبه 12 خرداد 1400 آغاز و در پایان روز جمعه 21 خرداد ماه خاتمه خواهد یافت. شایان ذکر است در این آزمون، فقط افرادی میتوانند ثبت نام نمایند که مشخصات آنها از طریق وزارت آموزش و پرورش به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ارائه شده باشد. 


خبر 28 اردیبهشت 1400: اعلام منابع و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی

استخدام برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی : معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: براساس بخشنامه شماره5/140مورخه20 اردیبشهت وزارت آموزش وپرورش و اطلاعیه شماره 1 اداره کل منابع انسانی وپشتیبانی سازمان نهضت سوادآموزی آزمون کسانی که در آزمون 20تیر99 حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده ویا به هر دلیل در آزمون شرکت نکرده اند تیرماه امسال برگزار می شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛سیدحمدالله خواهش نیک گفت: براساس این بخشنامه وخبرپورتال وزارت آموزش وپرورش آزمون بصورت داخلی ومانند گذشته وصرفاً در رشته آموزگار ابتدایی برگزار می شود.
وی گفت: منابع آزمون عمومی که بصورت چند گزینه ای است شامل فناوری اطلاعات –مهارتهای هفتگانهIcdl- معارف اسلامی-ریاضی وآمار مقدماتی-زبان وادبیات فارسی- اطلاعات عمومی-هوش وتوانمندی های ذهنی است.
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: آزمون تخصصی نیز چند گزینه ای وشامل اصول وفلسفه تعلیم وتربیت-روانشناسی پرورشی-روشها وفنون تدریس-اندازه گیری،سنجش وارزشیابی آموزشی است.
وی گفت: منابع آزمون تخصصی در بخش میز خدمت الکترونیکی در سامانه نهضت سوادآموزی قابل مشاهده است.


خبر 14 اردیبهشت 1400: احتمال برگزاری آزمون استخدام جدید آموزشیاران نهضت سوادآموزی در تیر ماه سال جاری

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی به ارائه گزارش از آخرین وضعیت آموزشی استان‌ها ومراکز یادگیری محلی همچنین ارائه گزارش از تولیدات محتوای آموزشی و بارگذاری سامانه پیشخوان دولت پرداخت.
به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی، شاپور محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی ابتدا آرزوی قبولی طاعات وعبادات در لیالی قدر وماه مبارک رمضان کرده و ایام شهادت مولای متقین امام علی علیه السلام را تسلیت گفت و با نثار سلام وصلوات به روح ملکوتی شهدا خاصه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و امام شهدا وآرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری مدظله العالی، روز معلم را حضور تمامی معلمان تبریک و سالروز شهادت استادمرتضی مطهری را تسلیت گفت.
محمدزاده در خصوص دستور العمل جدید آزمون استخدام آموزش دهندگان گفت: طبق توافق به عمل آمده با وزارت آموزش و پرورش، در دستورالعمل جدیدجاماندگان و افرادی که در آزمون قبلی پذیرفته نشده اند با داشتن سابقه یک دوره همکاری با نهضت سواد آموزی بصورت تجمعی، قبل از سال 92 و فعال بودن طبق قوانین و مقررات سازمان می توانند در آزمون شرکت کنند و براساس آیین نامه اجرایی دولت باید 50درصد نمره آزمون را کسب کنند همچنین منابع آزمون همانند گذشته است و پس از ارسال شیوه نامه تبصره الحاقیه به بند 2 قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین و تکلیف مصوب 1399/11/12 مجلس شورای اسلامی که توسط وزارت آموزش و پرورش به استان ها اعلام می شود. پس از ثبت نام مشمولین، آزمون داخلی احتمالاً تیر ماه و یا هر زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز صادر کند برگزار می شود.
در ادامه مدیر کل برنامه ریزی دوره های سواد آموزی در مورد آخرین وضعیت آموزشی استان ها و مراکز یادگیری محلی و مدیر کل پژوهش و تولید محتوا در موضوع تولید محتوای آموزشی گزارش داده و اعضای شورای مرکزی نظرات و اخبار و تذکرات خود را در موضوع دستور جلسه بیان کردند.
در پایان رئیس سازمان گزارشات ارائه شده توسط اعضای شورای مرکزی را جمع بندی کرد.


خبر 7 دی 99: احتمال برگزاری آزمون استخدام برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی

استخدام برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی : سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: دولت باید برای جذب نیروهای نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش آزمون استخدامی برگزار کند.

حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست امروز (یکشنبه 7 دی) این کمیسیون اظهار داشت: دو طرح ساماندهی نیروهای نهضتی و جذب معلمان خرید خدمتی در جلسه امروز عصر این کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد افرادی که در آزمون استخدامی تیرماه نهضت سوادآموزی رد شد و یا امکان حضور در آن آزمون را پیدا نکردند بایستی در آزمون جدید شرکت کنند.

وی افزود: براساس آمارهای موجود 6 هزار معلم نهضتی در این آزمون رد شده و یا نتوانستند در آزمون شرکت کنند و کمیسیون آموزش بر همین اساس دولت را مکلف کرد که معلمان نهضتی پیش از سال 91 بایستی در آزمونی که دولت برای آنها برگزار می‌کند شرکت کرده و در صورت قبولی آموزش و پرورش باید مراحل استخدام آنها را فراهم کند.

منبع: خبرگزاری فارس