آزمون تصدی امر قضا | اطلاعیه کارت آزمون

26_11_1399 0 نظرات
خبر 25 بهمن 99: اطلاعیه زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضاء 

آزمون تصدی امر قضا : ضمن آرزوي موفقيت براي متقاضيان شركت در آزمون تشريحي (مرحله دوم) آزمون جذب عمومي تصدي منصب قضا در سال 1399 ، نظر شما را به موارد ذيل در رابطه با پرينت کارت و برگزاري آزمون جلب مي نمايد:
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه شنبه مورخ 99/11/28 بر روي درگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. متقاضیان‌ شركت‌ در آزمون‌، براي شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رساني مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد و …) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد رهگيري و …) از كارت شركت در آزمون خود يك نسخه پرينت تهيه و براساس آدرس و زمان تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. ضمناً لازم است مندرجات برگ راهنمای شرکت در آزمون به دقت مطالعه گردد.
ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، متقاضیان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه متقاضيان مغايرتي در اطلاعات كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور در روز پنجشنبه مورخ 99/11/30 از ساعت 8:30 الي12:00 و 14:00 الي17:00 با شماره تلفن 36182160 – 026 (واحد رفع نقص کارت در سازمان سنجش آموزش کشور) تماس حاصل فرمايند.
ضمناً آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ 1/12/99 منحصراً در شهر تهران برگزار مي‌شود.

(منبع: سایت سازمان سنجش)


خبر 16 بهمن 99: اعلام زمان برگزاری آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضا‌ سال 99

بدينوسيله به اطلاع پذیرفته شدگان در آزمون مرحله اول (تستی) جذب عمومی تصدی منصب قضا‌ سال 1399 می‌رساند، بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضا‌ سال 1399 در روز جمعه مورخ 1399/12/01 برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است، این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور بصورت متمرکز در استان تهران برگزار می شود.
جزییات زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مذکور متعاقبا از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.


خبر 9 بهمن 99: نحوه تشکیل پرونده گزینش قضایی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح 

فرایند نحوه تشکیل پرونده گزینش قضایی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام شد.
بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح که مراحل مصاحبه علمی و سنجش شخصیت را با موفقیت سپری نمودند و از طریق پیامک به منظور تشکیل پرونده به گزینش دعوت شده‌اند، می‌بایست جهــــت انجام فرایند ثبت نام و تشکیل پرونده گزینش از طریق سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به سربرگ ادارات تابعه معاونت منابع انسانی، قسمت امور گزینش قضایی و اداری قسمت گزینش قضات غیر روحانی مراجعه نموده و مراحل مندرج را ملاحظه نمایند.
مراحل ثبت‌نام در گزینش غیرحضوری است که سیر مراحل آن به اطلاع داوطلبان رسانده خواهد شد.
داوطلبان جهت انجام فرایند گزینش، قبل از شروع ثبت نام و تکمیل فرم‌های گزینش به مطالب مندرج توجه نمایند تا مراحل گزینش با سهولت و در فضایی عادلانه‌تر انجام شود.
داوطلبان لازم است، جهت تسریع در روند مراحل پرونده گزینشی تا پایان مراحل گزینش همواره شماره پرونده خود را به همراه داشته باشید.
داوطلبان گرامی جهت رفع هرگونه شبهه و سوال درخصوص سیرمراحل گزینش با امور گزینش قوه قضاییه تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس جهت ارتباط با کارشناسان گزینش:
۰۲۱-۸۸۱۹۹۵۰۵
۰۲۱-۸۸۱۹۹۵۲۶

(منبع: سایت قوه قضائیه)


خبر 7 بهمن 99: اعلام نتایج آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح 

نتایج آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضايی نیروهای مسلح سال 1398 اعلام شد.
بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضايی نیروهای مسلح سال ۱۳۹۸ می‌رساند، سازمان قضایی نیروهای مسلح از طریق ارسال پیامک نسبت به اعلام نتایج آزمون مذکور اقدام کرد.
داوطلبان پذیرفته شده در آزمون سنجش شخصیت، از طریق ارسال پیامک جهت انجام فرایند ثبت نام و تشکیل پرونده گزینشی معرفی می‌شوند.
شایان ذکر است، داوطلبان در صورت هرگونه اعتراض به نتایج آزمون، می‌توانند اعتراض مکتوب خود را با ذکر ” اعتراض به نتیجه آزمون سنجش شخصیت در سازمان قضایی نیروهای مسلح ” حداکثر تا تاریخ 99/11/15 از طریق فکس به شماره 82902550-021 ارسال نمایند.

(منبع: سایت قوه قضائیه)


خبر 13 دی 99: جزییات مراحل آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح 

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان تصدی منصب قضاء در سازمان قضایی نیروهای مسلح که مراحل علمی را با موفقیت گذرانده و وارد مرحله سنجش شخصیت شده‌اند می‌ر‌ساند، فرایند آزمون سنجش شخصیت شامل دو مرحله می‌باشد که در مرحله اول از داوطلبان آزمون تستی به عمل آمد و در مرحله دوم مصاحبه حضوری انجام خواهد گرفت.

(منبع: سایت قوه قضائیه)


خبر 19 آذر 99: اعلام منابع آزمون تشریحی جذب تصدی منصب قضاء در سال 99

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون تشریحی جذب عمومی منصب قضا 1399، جزییات مواد امتحانی آزمون تشریحی جذب عمومی منصب قضا 1399 اعلام گردید.
مواد امتحانی آزمون داوطلبان دانشگاهی:
_ حقوق مدنی
_ حقوق تجارت
_ آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی
_ آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری
_ حقوق جزای عمومی
_ حقوق جزای اختصاصی
مواد امتحانی آزمون داوطلبان حوزوی:
آقایان:
– فقه شامل بیع مکاسب
– اصول فقه شامل جلد یک کفایة الاصول: از ابتدای کتاب تا پایان المقصد الخامس
بانوان:
– فقه شامل 15 کتاب از شرح لمعه: قضاء، شهادت، متاجر، دین، رهن، ضمان، صلح، اجاره، وکالت، شفعه، وصایا، نکاح، حدود، قصاص و دیات
– اصول فقه شامل الحلقه الثانیه شهید صدر

(منبع: سایت قوه قضاییه)


خبر 16 آذر 99: اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح 

ضمن آرزوی موفقیت وب سایت کانون استخدام ایران برای کلیه شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فرایند اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح سال 1398 منتشر شد.
شایان ذکر است، فرایند اعلام نتایج مصاحبه علمی به تدریج تا پایان هفته جاری از طریق سامانه مذکور تکمیل می شود.
قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده در مصاحبه علمی؛ این دسته از داوطلبان حسب برنامه زمانی که به ایشان از طریق پیامک ابلاغ خواهد شد در آزمون شخصیت که به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود شرکت خواهند نمود.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

(منبع: سایت قوه قضاییه)


خبر 10 آذر 99: اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون تشریحی تصدی منصب قضاء در سال 99 

به اطلاع پذیرفته شدگان در آزمون مرحله اول (تستی) تصدی منصب قضاء قوه قضاییه سال 1399 مي رساند، باتوجه به مصوبات چهل و دومين جلسه ستاد ملي مقابله با بيماري کرونا و رشد فزاينده بيماري کوويد- 19 درکشور و اعمال محدوديت ها در اکثر استان ها، مرحله دوم (تشریحی) آزمون مذکور در تاريخ 99/09/21 برگزار نمي‌گردد.
درصورت فراهم شدن شرایط، آزمون مذکور در روز جمعه مورخ 1399/12/1 برگزار خواهد شد.

(منبع: سایت سازمان سنجش)